SPA

Pēc kārtīga treniņa patīkamu atpūtu Jums sniegs SPA kompleks. Pieejamas 2 dažādas pirtis un džakuzi.

Sauna

Saunas sausais-tikai 5% mitruma un karstais gaiss- +950 ir viegli panesams un atvieglo sviedru izdalīšanos, sauna pilnībā var atbrīvot no pēc traumu sindroma un to var apmeklēt visi. Somiem ir teiciens: „Saunu var lietot jebkurš, kas ir spējīgs līdz tai nokļūt.”

Saunā varēsiet relaksēties patīkamas mūzikas pavadībā.
Pēc uzturēšanās saunā, iesakām izmantot „atspirdzinošu atrakciju”, uzlejot sev virsū aukstu ūdens šalti.

Tvaika pirts

Pēc veselīga treniņa ļoti ieteicams uzturēties mitrajā jeb turku pirtī.Šajā pirtī tiek apsildītas sienas, grīda un „guļvietas”. Visa telpas iekšpuse ir veidota no marmora plāksnēm. Guļot uz šīm karstajām plāksnēm, galvenais ir pamatīgi izsvīst, kā senatnē teica: ”attīrīt miesu un dvēseli no ļauniem gariem un no jauna piedzimt”. Gaisa temperatūra ir +48 grādi , gaisa mitrums ir aptuveni 100%, tas ir kā viegls tvaiks. Pirtī skan patīkama mūzika, kas kopā ar grieztos mirgojošajām gaismiņām rada netveramu laimes sajūtu.

Tvaika pirts mazinās Jūsu stresu, uzlabos asinsriti, iztīrīs elpceļus, atjaunos ķermeni. Kombinējot ar siltu dušu, tā radīs nomierinošu efektu, bet kombinējot ar aukstu dušu Jūs varēsiet panākt atsvaidzinošu un enerģijas pārpilnu efektu. Jūsu āda atgūs veselīgu toni, mirdzumu un kļūs samtaini maiga. Jūsu ķermeni apņems silts tvaiks, lēnām sasildot līdz 47 grādiem, pakāpeniski atslābinās muskuļus un atjaunojos enerģiju.