Privātie treniņi

Ja esi nolēmis/-usi izmainīt savu ikdienu un ļauties sportiskiem treniņiem, noteikti iesakām kādu no mūsu kluba profesionālajiem treneriem!
*vēlies nomest svaru
*iegūt tvirtu ķermeni
*iemācīties ko jaunu un pareizi vingrot, kā arī lietot trenažierus
*vēlies uzzināt ar ko sākt

Zvani un piesakies uz individuālo treniņu!
1x 15 Eur,
Par individuāli izstrādāto treniņu programmu, jautā trenerim.
Neaizmirsti, noteikti piesakies individuālajam treniņam, sazinoties personīgi ar treneri.

Trenažieru zāles treneru darba laiki darba dienās – plkst. 10.00 – 21.00. Iepriekš saskaņojot individuālie treniņi arī brīvdienās.

Andrejs Šimko tālr. 26380029

  • Pabeidzis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, bakalaurs sporta zinātnē
  • Sporta skolotājs
  • “B” kategorijas trenera sertifikāts
  • 10 gadu pieredze darbā ar cilvēkiem
  • Treneris kanoe airēšanā un smaiļošanā
  • Plašas zināšanas pie mugurkaula problēmām

Patīk savs darbs. Prieks par cilvēku sasniegumiem un izmaiņām trenējoties. Māk piespiest cilvēkus paveikt mazliet vairāk kā paši domā, līdz ar to arī rezultāti, sekojot padomiem un ievērojot norādījumus, neizpaliks.

Alīna- Roze Tomase tālr. 28862989

Alīna – grupu nodarbību  un trenažieru zāles trenere.

Lieliska trenere, kas motivē un palīdzējusi jau daudzām sievietēm sasniegt savus mērķus.

Bakalaurs Rīgas Stradiņa universitātes Veselības sporta specializācija. hantelēm, kā arī veselīga uztura pamatus. . Esmu guvusi 9 gadus ilgu pieredzi laikmetīgajā dejā, šova dejā, funky, akrobātikā un klasikā.  Esmu priecīga par visiem, kas nodarbojas ar sportu. Ar gandarījumu atbalstu un motivēju jebkuru, neatkarīgi no vecuma vai sagatavotības pakāpes. Par būtisku uzskatu trenēties ne tikai ķermenim, bet arī psiholoģiskās un sociālās labsajūtas veidošanai. No apmeklētājiem sagaidu pozitīvu attieksmi, ticību saviem spēkiem un vēlmi nemitīgi attīstīt savas spējas. Cilvēkam nav jābūt lieliskam, lai kaut ko uzsāktu, taču ir jāuzsāk, lai kļūtu lielisks!

APĻA TRENIŅŠ

Nodarbība notiek uz Tehnogym Easy Line trenažieriem trenažieru zālē. Treniņš mūsu klubā ieviests un domāts tiem cilvēkiem, kuriem ir aizspriedumi vai arī nezināšana rada neērtības sajūtu trenažieru zālē. Pievienoties var jebkurā laikā, jo zināmu laiku tiek veikts vingrinājums uz katra no trenažieriem (katrs savai muskuļu grupai) un tad notiek pāreja uz nākošo, izejot pa apli visas stacijas, būs izvingrinātas galvenās muskuļu grupas. Pilnīgu ķermeņa treniņu var veikt 30 minūšu laikā. Steidzīgiem, strādīgiem, aizņemtiem – radīts tieši Jums. Ideāls sākums ienākot trenažieru zālē pirmo reizi.

  • Apļa treniņš + ABS

Apļa treniņā + ABS ir gan kardio slodze, gan spēka slodze, kur vingrinājumi mijas liekot akcentu uz vēdera un muguras jostas(korsetes) muskuļu grupām.Apļa treniņš piemērots visiem, tas ilgst 40 – 60 min., atkarībā no cilvēka sagatavotības līmeņa.

  • Apļa treniņs + Ball

Apļa treniņa metode, izmantojot Easy Line trenažieru kompleksu, kur kardio slodze ir apvienota kopā arspēka slodzi. Apļa treniņā + Ball starp stacijām izpilda vingrinājumus uz bumbas.Šie vingrinājumi ir saudzējošimugurkaulam. Lielā bumba pilnībā amortizē vertikālo slodzi. Ieteicama cilvēkiem, kuriem ir problēmas armugurkaulu, palielināts svars, kā arī jaunajām māmiņām.

  • Apļa treniņš + Step

Apļa treniņa metode, izmantojot speciālu Easy Line trenažieru kompleksu, kurā gūstam spēka slodzi visām muskuļu grupām. Vingrinājumi mijas ar kardio slodzi uz stepa soliem. Efekts ir lielisks, jo stepā ir liels enerģijas patēriņš, turklāt jūs gūsiet pozitīvas emocijas. Apļa treniņs + Step piemērots visiem sagatavotības līmeņiem.