Privātie treniņi

Ja esi nolēmis/-usi izmainīt savu ikdienu un ļauties sportiskiem treniņiem, noteikti iesakām kādu no mūsu kluba profesionālajiem treneriem!
*vēlies nomest svaru
*iegūt tvirtu ķermeni
*iemācīties ko jaunu un pareizi vingrot, kā arī lietot trenažierus
*vēlies uzzināt ar ko sākt

Zvani un piesakies uz individuālo treniņu!
1x 15 Eur,
Par individuāli izstrādāto treniņu programmu, jautā trenerim.
Neaizmirsti, noteikti piesakies individuālajam treniņam, sazinoties personīgi ar treneri.

Trenažieru zāles treneru darba laiki darba dienās – plkst. 10.00 – 21.00. Iepriekš saskaņojot individuālie treniņi pieejami arī citos laikos un brīvdienās.

Andrejs Šimko tālr. 26380029

  • Pabeidzis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, bakalaurs sporta zinātnē
  • Sporta skolotājs
  • “B” kategorijas trenera sertifikāts
  • 10 gadu pieredze darbā ar cilvēkiem
  • Treneris kanoe airēšanā un smaiļošanā
  • Plašas zināšanas pie mugurkaula problēmām

Patīk savs darbs. Prieks par cilvēku sasniegumiem un izmaiņām trenējoties. Māk piespiest cilvēkus paveikt mazliet vairāk kā paši domā, līdz ar to arī rezultāti, sekojot padomiem un ievērojot norādījumus, neizpaliks.

Sabīne Strode-Ikstena tālr. 25900936

Sertificēta C kategorijas trenere.

Mācījusies Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, ieguvusi C kategorijas fitnesa trenera sertifikātu Latvijas Treneru tālāk izglītības centrā, turpina savas zināšanas pilnveidot dažādos semināros un apmācībās.

Ar sportu nodarbojas jau sen, 13 gadus dejojusi sporta dejas. Sabīnei svarīga pozitīva un individuāla pieejam katram klientam.

“Galvenais nebaidīties un izkāpt no savas komforta zonas lai treniņi sniegtu ne tikai vēlamo rezultātu, bet arī gandarījumu par padarīto. Un svarīgi noticēt sev.”

Anete Rone – mob.27808138

Esmu B kategorijas sertificēta fitnesa trenere, beigusi Rīgas Stradiņa universitāti. Kā trenere darbojos vairāk kā 15 gadus, un  kā ikviens savas jomas speciālists, arī es regulāri papildinu zināšanas dažādos kvalifikācijas celšanas semināros un kursos, jo “stāvēt uz vietas” nedrīkst – tāpat kā treniņos: katru dienu centies būt labāks nekā biji vakar.

Uzskatu, ka treniņi jāsāk ar pamatiem –  tāpat kā būvējot māju – ir jāieliek stabili pamati, un pēc tam jau varam ķermeni būvēt pēc savām vēlmēm. Un es vienmēr ar prieku  uzklausīšu klienta vēlmes, lai kopīgi strādājot, sasniegtu uzstādītos mērķus.