Drīz, aktuāli

Jelgavnieki – Latvijas junioru čempioni skvošā

Jelgavniekiem ļoti veiksmīgs noslēdzies 11.Latvijas čempionāts skvošā, kurā iegūtas visa kaluma medaļas un junioru čempionu tituli gan zēniem, gan meitenēm. Par sensāciju kļuva astoņgadīgā Jelgavas 4.vidusskolas 2.klases skolnieka Paula Rozenvalda uzvara vecuma grupā puišiem līdz 19 gadiem, kurā tiek noteikts Latvijas junioru čempions.

Jelgavnieki U19 pjedestālā dominēja, jo bez Paula Rozenvalda, kurš izcīnīja savu pirmo zelta medaļu, vēl arī Kārlis Kaltigins no Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 7.klases izcīnīja bronzas medaļu. Turklāt Kārlis Kaltigins bija vienīgais, kuram izdevās pārspēt savu treniņu partneri Paulu Rozenvaldu, taču viņš zaudēja spēcīgajam Gvido Jansonam, kurš iepriekšējos gados bija uzvarējis U13 turnīros. Ņemot vērā, ka visiem trim medaļu pretendentiem savstarpējā turnīrā tādējādi bija uzvarēto un zaudēto geimu skaits, tad uzvarētājs tika noskaidrots vērtējot iegūto un zaudēto punktu attiecību.

Pauls Rozenvalds uzvarēja arī BU13 grupā, finālā (3:0) pārspējot rīdzinieku Rikardu Vinniku. Uzreiz aiz pjedestāla – ceturtais šajā grupā palika Jelgavas 4.vidusskolas skolnieks Augusts Ūbels, kurš cīņā par bronzu (1:3) piekāpās Nikam Kozlovskim no Ķekavas.

Meitenēm par junioru čempioni pirmo reizi kļuva Loreta Rozenfelde (Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 9.klase), kas gada laikā ievērojami progresējusi, spēlējot gan junioru sacensībās, gan ar pieaugušajiem. Pērn junioru čempionātā Loreta Rozenfelde izcīnīja bronzas medaļu! Otro vietu izcīnīja jaunās čempiones treniņu partnere Elīza Čapļa (Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 7.klase), kurai šis bija pirmais čempionāts. Trešā meitenēm rīdziniece Jevgēņija Šļonska.

13.aprīlī tika noskaidroti Latvijas čempioni skvošā ne tikai starp junioriem, bet arī senioriem vecuma grupās +35 un +45. Vecuma grupā +35, kā vienīgā sieviete starp vīriešiem piedalījās arī jelgavniece Baiba Lulle, kura izcīnīja trešo vietu. Atgādinām, ka nedēļu iepriekš, 6. un 7.aprīlī notika 11.Latvijas čempionāta pamatturnīrs, kurā Baiba Lulle izcīnīja valsts vicečempiones titulu, bet jelgavnieks Mārtins Lavrenovs izcīnīja trešo vietu C grupas turnīrā, kurā piedalās Latvijas spēlētāji, kuri reitingā atrodas 40.vietā un zemāk.

Visi jelgavnieki trenējas fitnesa klubā “Fitland” pie treneres Baibas Lulles. “Jelgavā ir radīti ļoti labvēlīgi apstākļi skvoša attīstībai, un tas, kā redzams, dod rezultātus. Jaunieši trenēja 2-3 reizes nedēļā, uzreiz pēc skolas. Arī pieaugušo vidū ir ļoti iecienīti “Fitland” skvoši korti, un tos izmanto ne tikai spēlētāji no Jelgavas un Ozolniekiem, bet arī no Bauskas, Dobeles, Jūrmalas un Rīgas,” stāsta Baiba Lulle.

Jelgavnieki šajā čempionātā bijuši aktīvi – kopumā visās turnīra kategorijās startēja 17 jelgavnieki – vairāk kā no jebkuras citas reģionālās pilsētas. Jelgavas “Fitland” klubs ar 7 medaļām ir arī līderis starp klubiem izcīnīto medaļu skaita ziņā.

Latvijas čempionātu skvošā atbalsta SIA “Stenders, SIA “AB Medical Group Riga”, “Celtniecības plēvju centrs, reklāmas aģentūra “Leone”, SIA “Poligrāfijas grupa MŪKUSALA”. Čempionāts līdzfinansēts arī no valsts budžeta.

Čempionātu rīko Latvijas Skvoša federācija.

Papildus informācija: Baiba Lulle, LSF valdes locekle, [email protected], 29455142

JAUNIEŠIEM !

Treniņu programma “Reakcija”

Regulāru treniņu programma jauniešiem no 10 – 18 gadu vecumam.

Treniņi 2x nedēļā, trešdienās, piektdienās (vai pēc vienošanās) no plkst.15.30 – 17.00

Papildus 1X brīvdienās iespēja spēlēt ar draugu vai kādu no vecākiem.

Cena: Ls 29,-/ mēn.

Treniņu programmas dalībnieki var iekļauties Latvijas Skvoša federācijas rīkotajā Latvijas čempionātā skvošā, kā arī piedalīties citās vietējās, Latvijas un starptautiskās sacensībās.

TRENERE : Baiba Lulle
Baiba Lulle ir Latvijas 2011. gada čempione skvošā, Latvija Skvoša federācijas valdes locekle, ieguvusi Eiropas Skvoša federācijas 1.līmeņa trenera sertifikātu, viņas audzēkņi guvuši godalgotas vietas Latvijas čempionāts skvošā junioriem, kā arī sievietēm B grupā

Pieteikšanās: [email protected], tel. 29455142, 63023070